WYSZUKAJ
Zwroty i wymiana

1.  Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym www.katehome.pl prowadzony jest przez Katarzynę Rożniata-Brendel prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Katarzyna Rożniata-Brendel. Dane firmy: NIP: 9471917903, REGON: 101838908.  Firma prowadzi sprzedaż detaliczną artykułów dekoracyjnych, szkła i porcelany. 

2.     Dowód zakupu stanowi dokument przesłany wraz z zamówieniem. Jest on niezbędny w przypadku     jakichkolwiek reklamacji. W razie wątpliwości dot. trafnego wyboru serdecznie prosimy o kontakt w celu konsultacji - zawsze chętnie doradzimy. 

3.      Wszystkie zamówienia potwierdzamy drogą mailową. Jeśli wiadomość zwrotna nie dotarła oznacza to, że zamówienie nie zostało przyjęte do realizacji. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z zawarciem umowy kupna- sprzedaży pomiędzy Klientem e-sklepu a sklepem KateHome. Jest to jednoznaczne z nałożeniem na Klienta sklepu obowiązku zapłaty za zamówiony towar. Dokonanie płatności za zamówione produkty jest podstawą do realizacji wysyłki. Towar wysyłamy w ciągu 1- 2 dni roboczych. W przypadku wyboru płatności przelew termin wysyłki liczy się od momentu otrzymania zapłaty za zamówiony towar.

4.      Klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podawania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od odebrania przesyłki. W tym celu należy złożyć pisemne oświadczenie i dołączyć je do odsyłanej przesyłki. Prosimy również o załączenie dowodu zakupu.

5.     Towar przedstawiany na stronach sklepu internetowego należy odesłać w całości, wyglądem i zawartością nie odstający od oryginału wysłanego przez sklep.

6 .    Jeśli towar dotrze do sklepu KateHome w stanie niepogorszonym, sklep w ciągu 14 dni kalendarzowych dokona zwrotu kosztów zakupionego towaru.

7.     Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi przez Klienta na stronie ww.katehome.pl, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.

 

        8.   Wszelkie wątpliwości związane z reklamacjami można wyjaśniać pod adresem sklep@katehome.pl,
              lub   pod numerem telefonu (+48) 668 582 021.

 

 

 

 


O SKLEPIE
INFORMACJE
TWOJE KONTO
 
KateHome oferuje dekoracje, akcesoria, wyposażenie wnętrz oraz ozdoby świąteczne. W ofercie posiadamy stylowe dekoracje, artykuły dekoracyjne i akcesoria do domu. Shabby Chic, Home Decor
Najczęściej wyszukiwane: dekoracje, wystrój wnętrz, green gate, clayre-eef, ozdoby, kuchnia, salon, szkło, szkło francuskie, la rochere, prezenty, święta, dla domu, sklep internetowy, wyposażenie wnętrz, tekstylia, filiżanki, ramki do zdjęć, ceramika, talerze, kubki, lampiony, dekoracje stołu, cukiernice, mleczniki, kieliszki, akcesoria kuchenne, etażerki, patery, poduszki, styl skandynawski, na prezent, dla dzieci, upominki, artykuły dekoracyjne, stylowe dekoracje, wazony, Boże Narodzenie
Wszelkie prawa zastrzeżone KATEHOME.PL
Masz pytania, chcesz się z Nami skontaktować, o coś zapytać lub zamówić towar ... dzwoń lub pisz!

sklep@katehome.pl